Hakkımızda

TARZIN MI YOK? COOL HAİR STYLE İLE ARTIK VAR

Cool Hair Style Nisan 2018 ayından bu yana, Ekrem Kaçar ve Selçuk Topkaya yönetiminde. Modern salonunda profesyonel kadrosu, müşteri memnuniyetinin, kalite ve hijyenin ön planda tutulduğu kusursuz hizmeti müşterileri sunuyor.

Kuaförlük sektöründe 12 yılı aşkın süredir, varlığını sürdüren. Çeşitli fuar ve yarışmalara katılarak büyük başarılara imza atan Cool Hair Style işletme sahipleri Ekrem Kaçar ve Selçuk Topkaya. Yalnızca Eskişehir’de değil, Türkiye’nin dört bir yanında ki vatandaşlara hizmet sunmaya devam ediyor. Uzman ekibiyle birlikte anatomik saç kesimi, saç-sakal, kaş dizaynı, cilt bakımı, keratin bakımı, botoks ve lazer epilasyon gibi, birçok işlemi bünyelerinde barındıran genç ortaklar, müşterilerinden geçerli not alıyorlar.

Çeşitli ustaların yanında çalışarak, gerekli bilgi ve becerileri elde ettikten sonra, eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamladıklarını ifade eden Kaçar ve Topkaya; “Bizim büyük bir salon açmak gibi hayalimiz hep vardı. Ama klasik berber adı altında değil farklı işlemleri sağlayabileceğimiz bir kuaför salonu, düşüncelerimiz arasındaydı. Zaman ilerledikçe oturup konuştuk, hayal ettiğimiz salonu açmaya karar verdik. Bu yolda başarılı bir şekilde ilerlediğimizi, müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşlerle gördük.

Türkiye genelinde Cool Hair Style çatısı altında markalaşmayı hedefledik. İki ortağız, biz güçlerimizi birleştirerek kaliteli bir hizmet vermek istedik, Eskişehir’de bunu başardığımıza inanıyoruz. Birçok ünlü isimleri salonumuzda ağırladık, hayallerimizi kendinden emin ve başarılı bir biçimde gerçekleştiriyoruz

Kısa Özgeçmişler:

Ekrem KAÇAR 1992 ÇELTİK doğumlu. Çokçuluk hayalimdi, saçlarla tarz yaratmak, Berber Kuaför mesleğim Orta öğrenimimi bitirdikten sonra 2006 yılında, Eskişehir Klass kuaför’de çırak olarak başladı. 2010 yılında kısıtlı bir bütçe ile küçük bir salon açtım.
Askerlik yıllarında, Ağrı ordu evinde rütbeli Subay As subay Kuaförlüğü yaptım.
Türkiye genelinde, mesleğim ile ilgili bir çok eğitmenden bilgi ve öğrenim kazandım;
Kadir Alkan.
Osman balcı.
Cut Color Akademi.
Pivortpoint.
Hair akademi.
Profesyonel eğitimler aldım, almaya devam ediyoruz, zira bu meslek sürekli yenilik ve farklı olmak için birebirdir.
Başarılı, klas ve elit bir kuaför olmak adına, Eskişehir’de adımı geniş kitlelere duyurarak, mutlu müşteri portföyümüzü gün geçtikçe büyütüp, kendi işletmemi Eskişehir kuaför Ekrem Kaçar adına, 2016 yılında çarşı merkezde açtık.

Vizyon:

Eğitime önem verdiğim için, eğitimlere devam etmek büyük bir önem taşımaktadır, mesleği saygı ve sevgiyle icra etmek belki basit görünebilir lakin, benim vizyonumda en iyilerinden olmak için, daima yenilik ve başarılı bir grafik çizmektir.
Eskişehir vatandaşlarına, sevgili müşterilerimize kesintisiz hizmet vermek için, haftanın 7 günü çalışmaktayız, erken saatlerde kuaför salonumuzu açıyoruz, ve geç saatlere kadar hizmet vermeye devam ediyoruz.
Prensip ve ilkelerimiz doğrultusunda çalışmaya devam ediyoruz, kaliteli hizmet, mutlu müşteri, ve sürekli yükselen bir grafik bizim için vazgeçilmez unsurlardır. Eskişehir kuaför bünyesinde çalışan bütün personel, sistematik ve kesintisiz bir eğitimden geçmektedir. Müşteri odaklı, saç kesimi konusunda yetersiz kalan veya kaldığını düşündüğümüz personeli, daha titiz bir şekilde izleyip, gerekli eksikleri tamamlıyoruz.

Buradan sizlere saygılı ve sevgili müşterilerimiz, bir müjde paylaşmak istiyorum, kısa bir zamanda büyük bir şube açmak için kolları sıvadık. en kısa sürede aktif olarak daha profesyonel, daha bilgili personel ile yolumuza devam edeceğiz.

Saygılarımızla Eskişehir Kuaför Ekrem Kaçar & Selçuk Topkaya haute coiffure

www.eskisehirkuafor.com Eskişehir kuaför, Eskişehir erkek kuaför