Stil Danışmanı

Ünlü Kuaförlerde saç kestirmek şart değil. Stil ve tarz kimilerine basit kimilerine biraz daha kompleks, Tam da burada saç stili, tarz danışmanı devreye girer… Eskişehir kuaför

Artık farklı farklı kuaför salonlarında tarzınızı buluncaya kadar, saçlarını kobay gibi kullanmaya son. Ekrem Kaçar sadece bir berber, kuaför değil, doğru saça doğru kesim yapan bir haute coiffure danışmanı, ( bilmeyenlere Haute Coiffure Fransızca kökenli bir kelime ve modanın tepeden aşağı ile ilgili kısımda, saç stil ve modası ile ilgili, yüksek kuaförlük denilebilir.

Müşteri için bekleme devri bitti! Müşteriyi heyecanlandıracak sın biraz, hep aynı format saç kesimden bir nebze uzaklaşmak lazım, farklı olma isteği yaratacaksın. Üstelik bunun için de hiçbir ücret talep etmeyiz, biz ne diyoruz sloganımızda, 100 % müşteri olana kadar gerekli işlem ve saç tipine uygun, yüz hatlarına uygun en kolay, en çekici saç modeli yaratmak.

Bu günlerde, kitle berber ve kuaför salonlarında, müşteriyi yoldan çıkarmak için hem fiyat hemde bilmedikleri alanlarda, sizlerle tecrübe ediniyorlar. Evet aslında paranız ile kobay oluyorsunuz.  Ya da salona çekmek için bu hizmeti veriyoruz, şu hizmeti veriyoruz diyebilirler.  Telefon ediyorsunuz, ” Saç konusunda ne istediğimi bilmiyorum, nasıl olur? saçlarım sorunlu” diyorsunuz. Onlar “Hiç sorun değil, gerekenleri yaparız” diyorlar.

Bizde :”Hangi gün uygunsunuz, gelin saç stil danışmanımız ile birebir görüşün.” Kulağa hoş geliyor değil mi? ama bizde hakikat böyle, koltuğa oturmadan dilediğiniz zaman, randevu almaksızın, bizim stil danışmanlar ile, gerekli bilgi ve sizlere en uygun en sağlıklı işlemleri konuşursunuz, işten anlayan birinin size “Size bu tarz size daha çok yakışır” diye yol gösterecek olması, hiç de fena olmaz doğrusu. Bizde Eskişehir kuaför olarak, mutlu etmek için işimize başladık.

Şimdi özel konu olan tabi ki maddi boyutu, çekingen çekingen “Nedir bu danışmalık ücreti ki?” diye sorunca gururlu bir ses “danışmanlık ücreti yok, bu bizim hizmetimiz” diye cevap veriyor. Bu hizmeti şu anda Eskişehir kuaför Ekrem Kaçar veriyor… Bu günlerde, sadece bayanlar bakıma önem vermiyor, erkeklerde bakımlı olmak ister, yakışıklı olmak Allah vergisi lakin, bizde önce kendinizi iyi hissettirmek için, sonra dış bakışları saçlarınıza toplanması için, elimizden geleni yapıyoruz.

“BEN asla bu tarz saç kestirmem” dediğinizi duyuyoruz,  unutmayın ki, sizin gördüğünüz gibi herkes görmüyor, sizin hissettiğiniz gibi herkes hissetmiyor. Bazen gözlerimiz alışık olduğu görüntüyü aramakta, değişikliği önce gözlerimiz kabul etmeli ki, sonra beynimiz bunu idrak etsin. Eskişehir kuaför sizleri salonumuza bekler, yeni bir stil, yeni bir tarz için hazır mısınız? Biz sadece bir telefon mesafedeyiz.